یاطبیب القلوب

همیشه از صبح زود لذت بردم از هوای هرفصلیش میخواد باشه تو بدترین حال روحی شارژ میشم .صدای خروس میاد اینجا حتی حالا که خوابگاهم سحر خوردم هنوز آفتاب نزده البته .
حتی صبایی که نفرت انگیز بود ترمای اول صبح شنبه بیام خوابگاه قشنگ میشد تو اون آفتاب های صورتی نارنجی حسن آباد .
حالا اون حماقتا دیگه تکرار نمیشن.واسه اینکه من ترجیح میدم علی الطلوع جاهای بهتری رو تجربه کنم .حتی کمتر استرس بکشم.هیچ کسی فک نمیکنم به اندازه من از پروسه جلو رفتن زندگی خرسند باشه .من حتی یک ثانیه هم دوست ندارم به گذشته برگردم
به هرحال .

ماه رمضان امسال هم داره به آخر میرسه و فک میکنم یه دونه سحری دیگه فقط خوابگاه باشم
جدای از واجب بودن یا هراعتقادی من حداقل امسال که فک میکنم صیقل زده تر از هر برهه زندگیم هستم واسه حال دل خودم روزه گرفتم بدون هیچ انتظاری بدون هیچ توقعی .بیشتر از هرتلنگر دیگه آدمو به خودش میاره.واسه منی که عاشق اینم که خودم خودمو به چالش بکشونم خیلی میچسبه .
حال خوب خودمو و هرکسی که خودش تو خلوتش از ته دلش از خدا خواسته به واسطه همین لطفش که بهمون سعادتشو داد تجربه کنیم ،،ازش خواستارم .

دلیل نوشتنم بی ربط به امتحان یکشنبه نیست .
خدایا خودت هوامو  داشته باش .
خداروشکر که میگذره !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♥ღ تنــــهايــــي من ღ♥ هنر روز مجازی سازی Ortiz Laura پرسشهای جوانان uptheme.ir آپ تم